Недавно опубликовано

Contabil/ă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Флорешты

Описание вакансии

Ai absolvit contabilitatea sau absolvești și dorești să obții experiență în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:

  • Program de muncă: L-V 08:00 – 17:00; S-D zile de odihnă
  • Pachet social deplin
  • Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)
  • Instruire gratuită
  • Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Lucru în oficiu confortabil din Elevator

Sediu:

  • R-ul Florești, s. Gura Camencii

Cerințe:

  • Domiciliu în r-ul Florești
  • Studii superioare (în curs/absolvite)
  • Cunoștințe de limbă română și rusă
  • Abilități de operare PC: Word, Excel
  • Cunoștințe teoretice de utilizator 1С 8.3 Contabilitate
  • Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

Responsabilități:

  • Deservirea amabilă și rapidă a clienților
  • Pregătirea informației pentru contabilitate
  • Introducerea intrărilor de mărfuri
  • Efectuarea operațiunilor contabile
  • Introducerea, emiterea și evidența facturilor fiscale

Dorești să faci parte din Echipa noastră de profesioniști, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Contabil/ă″ la: ancom@verum.md">ancom@verum.md sau apelează: 0 [показать номер]788 99 242.

Nota Bene:

Încurajăm studenții de la contabilitate cu frecvență redusă să candideze!

Doar persoanele selectate în baza CV-lui vor fi invitate la un interviu.

Отправить резюме

О компании

  • Ancom-Agro является частью Группы Компаний VERUM, одного из ведущих агропромышленных холдингов Молдовы
  • Компания Ancom-Agro основана в 2014 г. и входит в пятерку ведущих трейдеров зерновых и масличных с оборотом свыше 200 тыс. тонн в год
  • Элеватор компании мощностью 86 тысяч тонн самый крупный на севере Молдовы
  • Закупаем у агрохозяйств и храним на элеваторах свыше 200 тысяч тонн зерновых и масличных в год
  • Поставляем необходимое количество сырья по установленным параметрам качества перерабатывающим предприятиям, животноводческим комплексам и производителям растительного масла
  • Экспортируем большие объемы зерновых, подсолнечника и рапса нашим стабильным партнерам в странах Черноморского и Средиземноморского бассейнов

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?