Опубликовано вчера

CONTABIL

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

CONTABIL

Noi oferim:

  • Salariu stabil si la timp.
  • Angajare oficială.
  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere.
  • Oficiu în Centrul orașului și un loc de muncă confortabil

Responsabilități:

  • Recepționarea, controlul și prelucrarea documentelor primare (intrări, ieşiri, banca).
  • Administrarea și evidența conturilor creditorilor și debitorilor
  • Evidență si emitere facturi fiscale.
  • Întocmirea Actelor

Cerințele noastre:

  • Studii de specialitate.
  • Experiență de cel puțin 1 an în poziție similară.
  • Cunoaşterea legislației fiscale și a legislației muncii.
  • Cunoașterea PC, MS Excel, 1C la nivel respectiv.
  • Bune abilități interpersonale de lucru in echipă și de comunicare.

Salariu de la 10 000 lei

CV pe email: office@urban-media.md

О компании

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?