Publicat Recent

Contabil/ă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Florești

Descrierea poziției vacante

Ai absolvit contabilitatea sau absolvești și dorești să obții experiență în acest domeniu, te invităm să faci parte din echipa noastră de profesioniști!

Oferim:

  • Program de muncă: L-V 08:00 – 17:00; S-D zile de odihnă
  • Pachet social deplin
  • Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp)
  • Instruire gratuită
  • Platformă corporativă pentru dezvoltare personală și profesională
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Lucru în oficiu confortabil din Elevator

Sediu:

  • R-ul Florești, s. Gura Camencii

Cerințe:

  • Domiciliu în r-ul Florești
  • Studii superioare (în curs/absolvite)
  • Cunoștințe de limbă română și rusă
  • Abilități de operare PC: Word, Excel
  • Cunoștințe teoretice de utilizator 1С 8.3 Contabilitate
  • Atenție la detalii, responsabilitate, punctualitate

Responsabilități:

  • Deservirea amabilă și rapidă a clienților
  • Pregătirea informației pentru contabilitate
  • Introducerea intrărilor de mărfuri
  • Efectuarea operațiunilor contabile
  • Introducerea, emiterea și evidența facturilor fiscale

Dorești să faci parte din Echipa noastră de profesioniști, expediază CV-ul cu o poză menționând ″Contabil/ă″ la: ancom@verum.md">ancom@verum.md sau apelează: 0 [vezi telefon]788 99 242.

Nota Bene:

Încurajăm studenții de la contabilitate cu frecvență redusă să candideze!

Doar persoanele selectate în baza CV-lui vor fi invitate la un interviu.

Trimite CV

Despre companie

ANCOM-AGRO este membru VERUM GROUP, unul din liderii sectorului agroindustrial din Republica Moldova. Fondată în 2014 ANCOM-AGRO a devenit un partener de afaceri durabil pe piața cerealelor și oleaginoaselor din bazinul Mării Negre. Comercializăm produse agricole de înaltă calitate, procurate direct de la fermierii moldoveni - grâu, orz, porumb, sorg, floarea-soarelui, rapiță, soia. Colaborăm cu traderii internaționali și consumatorii industriali de mărfuri agricole. Piețele noastre țintă sunt Europa, Orientul Apropiat și Asia. Scopul nostru este de a construi o rețea complet integrată de aprovizionare din câmp până la consumator. Aceasta implică o colaborare strânsă cu fermierii locali, furnizorii de servicii logistice și clienții noștri interni și internaționali. Prețuim parteneriatul, transparența, trasabilitatea, expertiza și antreprenoriatul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte