Publicat Ieri

Inginer proiectant în domeniul de producție de confecții din oțel inoxidabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Educație tehnică în domeniul ingineriei constructoare de maşini.
  • Demonstrarea unei cunoștințe solide în realizarea proiectărilor în AutoCAD şi Solidworks.
  • Capacitatea de a lucra independent și eficient în mod constant.
  • Bune abilități de comunicare în română şi rusă  și de lucru în echipă.

Responsabilitățile candidatului

  • Realizarea documentației în grafica 2D și 3D, manual sau asistat la calculator.
  • Realizarea desenelor tehnice de ansamblu, în baza schițelor.
  • Deplasări la client pentru identificarea soluției tehnice cât mai rezonabile și eficiente.
  • Coordonarea produsului schițat de la idee până la producerea lui finală, după necesitate coordonarea procesului de asamblare la fața locului pe întreg teritoriul țării.
  • Proiectarea de diverse produse din inox (mese, rafturi, dulapuri, vase de producție).
  • Calcularea materialelor pentru producție.
Vă invităm să trimiteți CV-ul pe e-mail: perselect7@gmail.com.

 Telefon de contact: [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Etica în muncă Abilități interpersonale Învățare continuă Leadership Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate Design UI/UX Analiza datelor
Trimite CV

Beneficii

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Bănulescu Bodoni 45