Опубликовано вчера

Inginer proiectant în domeniul de producție de confecții din oțel inoxidabil

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Educație tehnică în domeniul ingineriei constructoare de maşini.
  • Demonstrarea unei cunoștințe solide în realizarea proiectărilor în AutoCAD şi Solidworks.
  • Capacitatea de a lucra independent și eficient în mod constant.
  • Bune abilități de comunicare în română şi rusă  și de lucru în echipă.

Responsabilitățile candidatului

  • Realizarea documentației în grafica 2D și 3D, manual sau asistat la calculator.
  • Realizarea desenelor tehnice de ansamblu, în baza schițelor.
  • Deplasări la client pentru identificarea soluției tehnice cât mai rezonabile și eficiente.
  • Coordonarea produsului schițat de la idee până la producerea lui finală, după necesitate coordonarea procesului de asamblare la fața locului pe întreg teritoriul țării.
  • Proiectarea de diverse produse din inox (mese, rafturi, dulapuri, vase de producție).
  • Calcularea materialelor pentru producție.
Vă invităm să trimiteți CV-ul pe e-mail: perselect7@gmail.com.

 Telefon de contact: [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Etica în muncă Abilități interpersonale Învățare continuă Leadership Comunicare Soluționarea problemelor Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate Design UI/UX Analiza datelor

Преимущества

Зона отдыха

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Bănulescu Bodoni 45
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?