Publicat Ieri

Manager de Vânzări B2B

AXIOMA
5 star star star star star 1 recenzie
AXIOMA

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descriere:

Suntem o companie de top în domeniul colectării datoriilor, recunoscută pentru profesionalismul și eficiența noastră în recuperarea creanțelor. În contextul extinderii echipei noastre, suntem în căutarea unui Manager de Vânzări B2B, energic și orientat spre rezultate, care să ne ajute să consolidăm și să dezvoltăm relațiile cu clienții business.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele de vânzări stabilite.
  • Identificarea și atragerea de noi clienți B2B, B2C precum și gestionarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții existenți.
  • Negocierea contractelor și închiderea acordurilor, asigurându-se de alinierea la politicile și standardele companiei.
  • Monitorizarea tendințelor pieței și a activităților competitorilor pentru a ajusta strategiile de vânzări conform necesităților.
  • Raportarea regulată a performanței și analiza datelor de vânzări pentru optimizare continuă.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată în vânzări B2B, preferabil în domeniul serviciilor financiare sau colectării datoriilor.
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și prezentare.
  • Capacitatea de a opera într-un mediu rapid și dinamic.
  • Cunoștințe solide despre principiile de vânzare și gestionarea relațiilor cu clienții.
  • Studii superioare într-un domeniu relevant (e.g., Economie, Administrarea Afacerilor, Juridic).
  • Cunoașterea limbii româna și rusă.

Oferim:

  • Un mediu de lucru profesionist și dinamic.
  • Oportunități excelente de creștere profesională și personală.
  • Pachet salarial competitiv, incluzând bonusuri bazate pe performanță.
  • Suport continuu în dezvoltarea carierei.
  • Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa Sales@incaso.md. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate.

Așteptăm cu interes să ne mărim echipa cu un profesionist dedicat și pasionat de excelență în vânzări!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
ciobu maria
5 star star star star star
05 Ianuarie 2024
sunt mulțumită de compania dvoastre ciibu maria
0

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Ieșilor 10B