Publicat Ieri

Suport Clienti

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Atitudine pozitivă, îți place și ești gata să comunici cu oamenii,
  • Ești atent, responsabil, capabil să lucrezi într-un mod activ,
  • Vorbești și scrii fluent limba rusă și română, cunoașterea limbii engleză – mediu,
  • Experiență în deservirea clienților direct,  minim 1 an,
  • Apelurile telefonice, nu este un lucru stresant pentru D-stra;

Atribuțiile operatorului de suport includ:

  • Răspundeți la apelurile telefonice ale clienților,
  • Discuții in chat cu clienții;
  • Aveți grijă de clienți oferindu-le suport informational,
  • Identificați problemela clienților și oferiți soluții,
  • Consultanță pentru clienții cu referire la produse și în probleme tehnice care nu necesită implicarea
  • departamentelor de service,

Oferim:

  • Suntem membri ai IT Park astfel avem facilități la achitarea impozitelor,
  • Salariul 15000+ MDL, cu mărire la fiecare jumătate de an
  • O să lucreazi într-un mediu de oameni cărora le pasă de dezvoltarea lor personală și profesională,
  • Oficiul stabilit în sec. Riscani, str. Moscovei
  • Orar de muncă: 9:00 – 18:00, Luni-Vineri;
  • Propria bucătărie, ceai, cafea;
  • Adesea oferim prinzuri gratuite pentru întreg colectivul;

Dacă ești interesat de prezenta ofertă nu rata șansa, aplică chiar acum CV-ul tău la adresa electronică: resource.pnt@gmail.com  ( indicând obligatoriu postul la care candidați)

Trimite CV

Despre companie

Compania Resource Point vă ajută în:
Servicii de consultanta HR:
- Recrutare de personal
- Managementul și optimizarea proceselor de afaceri
Vă garantăm selectarea celor mai calificați angajati în echipa d-stră.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, bd. Moscova