Publicat Recent

Inginer-Mecanic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerinte:

  • Studii superioare sau studii tehnice de specialitate în domeniu (mecanică, electromecanică) vor constitui un avantaj.
  • Experiență de minim 3 ani în activități de reparații, întreținere, mecanică (de preferat în domeniul utilajelor textile).
  • este o persoana responsabilă, organizată și activă;
  • Cunoștințe de bază a calculatorului.

Responsabilitati:

  • Instalarea/punerea în funcțiune a echipamentelor;
  • Efectuarea diagnosticii, constatarea și îndepărtarea defecțiunilor tehnice ale utilajelor.
  • Întreținerea și îmbunătățirea periodica a procesului de producție;
  • Efectuarea altor operații necesare procesului de producție.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Cursuri de formare profesională;
  • Mediu plăcut de lucru în cadrul unei echipe de profesioniști;
  • Echipamente moderne pentru desfășurarea activității.

Persoanele interesate pot trimite CV la: cv@constructor.md">cv@constructor.md cu mentiunea "Inginer-mecanic" sau apelați [vezi telefon]060 813 813

Puteti ajunge la noi cu urmatoarele mijloace de transport: Microbuz 157, Autubuzul Nr. 18, 18A, 33, 44.

Trimite CV

Despre companie

Compania “Djofra-M” a fost fondată în 2012. În august 2012 își extinde producția de consolidarea a plasei din fibră de sticlă, astfel devenind unul dintre cei mai mari producători din Republica Moldova. În producție se folosesc materii prime de la cei mai buni producatori din Europa si tarile CSI. Producerea companiei "Djofra- M" are loc în orașul Chișinău, pe strada SOS. Muncesti 801 (zona de liber schimb), care permite partenerilor nostri o descarcarea si incarcarea confortabilă a marfurilor, deoarece vamale sunt amplasate în apropiere.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, sos. Muncesti, 801