Publicat Ieri

Inginer electric și hydraulic

Informații de bază

Salariu:
10 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Pentru un complex de divertisment conform standardelor internaționale, căutăm Inginer Electrician Hidraulic.

Responsabilități:

  • Să studieze proiectarea și dotarea parcului acvatic.
  • Exploatarea complexului de inginerie și efectuarea lucrărilor de reparații și întreținere, inclusiv: structuri prefabricate metal-plastic (dealuri); conducte hidraulice (alimentarea cu apă la tobogane).
  • Intretinerea echipamentelor intregului complex.
  • Organizarea briefing-urilor cu personalul.
  • Supravegheaza indeplinirea sarcinilor atribuite.
  • Să efectueze lucrările obiectului pentru iarnă, reactivarea și asigurarea lansării până la data stabilită.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare în inginerie sau medii de specialitate.
  • Experienta de munca: hidraulica, mecanica, pneumatica.
  • Înțelegeți elementele de bază ale protecției muncii.

Ce oferim în schimb:

  • Vei lucra  într-o echipă de oameni care își iubesc meseria! Suntem în afaceri din 2014 în Moldova și am deschis diverse proiecte.
  • Salariu motivant achitat la timp
  • Programul de lucru este cât se poate de convenabil

 Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional!

CV-ul tău va fi revizuit în termen de 1 zi. Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta.

Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA  ищем Инженера электромеханика и гидравлика.

Обязанности:
• Изучить конструкции и оборудования аквапарка.
• Эксплуатация инженерии комплекса и проведением ремонтных и регламентных работ, в том числе: сборные металлопластиковые конструкции (горки); гидротехнические магистрали (подача воды на горки);
•  Обслуживать оборудование всего комплекса.
•  Вести журналы, проводить инструктаж персонала.
•  Контролировать выполнение поставленных задач.
•  Производить консервирование объекта на зиму, расконсервирование и обеспечить запуск к назначенной дате.

Вы должны иметь:
• Высшее инженерное образование или среднее специальное.
• Опыт работ: гидравлика, механика, пневматика, водоподготовка в общественных бассейнах открытого типа.
• Понимать основы охраны труда.

Мы предоставим:
• Работу в команде людей, которые любят свое дело! В бизнесе с 2014 года в Молдове и открывали разные проекты. Направление входит в холдинг.
• Своевременную выплату ЗП
• График работы максимально удобный
Используйте свой шанс поработать в международном проекте!

Ваше резюме будет рассмотрено в течение 1 дня. Отправляйте свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md   и мы с Вами свяжемся. Контактный телефон [vezi telefon]07988 22 99

Trimite CV

Despre companie

VARA VARA nu e un simplu complex cu piscine și tobogane, este un adevarat  oraș al divertismentului.

Un proiect unic acest gen din Moldova, care ridica standardele  distractieu si relaxarii alaturi de prietenii si familia ta!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte