Publicat Ieri

Lăcătuș-mecanic

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Strășeni

Descrierea poziției vacante

Compania Ozonteh Impex din Strășeni este în căutare de persoane cu experiență diferită pentru rolul de Lăcătuș-mecanic. Cu un program full-time, oferim oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și competitiv.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență ca Lăcătuș-mecanic de cel puțin 2 ani dar suntem deschisi și pentru cei care doresc să înceapă o carieră în acest domeniu;
  • Educație tehnică sau fără studii;
  • Cunoștințe de bază în domeniu și abilități practice;
  • Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la o dinamică de muncă;

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparație a mașinilor;
  • Montarea și demontarea componentelor și subansamblurilor;
  • Identificarea defecțiunilor și aplicarea tehnicilor de remediere;

Oferta noastră include:

  • Un mediu de lucru profesionist și suportiv;
  • Oportunități de dezvoltare și învățare continuă;
  • Salariu negociabil, în funcție de nivelul de experiență și aptitudini.

Așteptăm cu entuziasm CV-urile dvs., pe care le puteți trimite folosind platforma delucru.md. Ne dorim să rețineți că CV-ul dvs. nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă e expediat în acest mod. Alătură-te echipei noastre și săpăm împreună calea către succes!

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Tichete de masă

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Ajutor căsătorie, naștere copil

Over Time plătit

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Strășeni, sos.Chisinau, 69