Publicat Ieri

Agent Vânzări (part - time)

Informații de bază

Salariu:
de la 5 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai importanți operatori de telecomunicații din lume, cu peste 288 de milioane de clienți în 26 de țări, căutăm AGENȚI DE VÂNZĂRI (PART-TIME).

Responsabilități:

  • Propunerea Clienţilor şi potenţialilor Clienţi de a se conecta la serviciile companiei;
  • Iniţierea semnării de către Clienţi a contractelor de prestare a serviciilor furnizate;
  • Amplasarea materialelor promoţionale ale companiei în blocurile de locuit din localitate, inclusiv la intrare în blocuri, în cutiile poştale, pe mânerele uşilor de intrare în apartament şi/sau alte locuri indicate;
  • Contactarea Clienţilor prin apel telefonic;
  • Participarea la evenimentele promo organizate de companie;
  • Completarea rezultatelor interacțiunii cu Clienţii şi potenţialii Clienţi în aplicațiile de lucru (CRM)

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Personalitate dinamică, ambițioasă și orientată pe rezultat;
  • Experiența în vânzări (ar prezenta un avantaj);
  • Permis de conducere categoria B (ar prezenta un avantaj).

 Compania oferă:

  • Grafic de muncă part-time sau full-time (6 sau 4 ore);
  • Telefon mobil + tabletă;
  • Abonament transport public (Chișinău);
  • Tichete de masă;
  • Salariu fix + bonus;
  • Instruire și training pentru dezvoltarea abilităților de comunicare.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt30@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr [vezi telefon]069638007.

Abilități cheie
Comunicare

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Tichete de masă

Deplasări de serviciu

Team - building

Traininguri

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte