Publicat Ieri

Agent Vânzări Chișinău pentru Orange Moldova

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Fără studii, Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său - companie internațională de telecomunicații este în căutare de Agent Vânzări.

 Agent Vânzări (Chișinău și regiuni)

 Responsabilități:

  • Propunerea Clienţilor şi potenţialilor Clienţi de a se conecta la serviciile companiei;
  • Iniţierea semnării de către Clienţi a contractelor de prestare a serviciilor furnizate;
  • Amplasarea materialelor promoţionale ale companiei în blocurile de locuit din localitate, inclusiv la intrare în blocuri, în cutiile poştale, pe mânerele uşilor de intrare în apartament şi/sau alte locuri indicate;
  • Contactarea Clienţilor prin apel telefonic;
  • Participarea la evenimentele promo organizate de companie;
  • Completarea rezultatelor interacțiunii cu Clienţii şi potenţialii Clienţi în aplicațiile de lucru (CRM)

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare;
  • Personalitate dinamică, ambițioasă și orientată pe rezultat;
  • Experiența în vânzări (ar prezenta un avantaj);
  • Permis de conducere categoria B (ar prezenta un avantaj).

 Compania oferă:

  • Grafic de muncă part-time sau full-time (6/8 ore);
  • Telefon mobil + tabletă;
  • Abonament transport public (Chișinău);
  • Tichete de masă;
  • Salariu fix + bonus;
  • Instruire și training pentru dezvoltarea abilităților de comunicare.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: tt30@search4staff.com sau pentru mai multe detalii apelați la nr [vezi telefon]069638007.

Abilități cheie
Comunicare Abilități interpersonale Creativitate

Beneficii

Mobil

Tichete de masă

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Traininguri

Uniformă

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Ștefan cel Mare și Sfânt, 141/1