Publicat azi

Manager Vânzări (industria gazului)

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Despre companie: Compania oferă servicii de furnizare a energiei electrice. Echipa profesională dispune de cunoștințe tehnice extinse în eficiența energetică și energia regenerabilă, sprijinită de o soliditate financiară adecvată.

Responsabilități:

  • Planificarea, supervizarea și coordonarea proiectelor de vânzare a gazului;
  • Analiza pieței, planificarea vânzărilor, asistență clienți existenți și identificarea de noi clienți, pregătirea ofertelor comerciale;
  • Demonstrația abilităților funcționale pentru a sprijini modul în care soluțiile vor corespunde cu obiectivele clienților, menținând în același timp alinierea cu cele mai bune practici din industria gazului;
  • Monitorizarea frecventă a evoluției proiectului și raportarea către superiori;
  • Controlul bugetului și raportarea cheltuielilor.

Cerințe:

  • Studii universitare tehnice sau de management (domeniul energetic sau economic);
  • Cunoștințe de bază în industria gazului din R. Moldova: cunoașterea cadrului de reglementare și funcționarea pieței;
  • Experiență de muncă în post de manager vânzări.

Se oferă:

  • Salariu negociabil, în concordanță cu așteptările candidatului;
  • Beneficii atractive, inclusiv asigurare medicală și altele;
  • Program de lucru: Luni - Joi: 08:00 - 17:00, Vineri: 08:00 - 14:00;
  • Locația: or. Chișinău, str. Andrei Doga;
  • Loc de muncă stabil într-un mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești interesat de această oportunitate, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail: tv30@search4staff.com ;

Pentru mai multe informații, nu ezita să ne suni la numărul: [vezi telefon]060 422 844

Numai candidații selectați pentru interviu vor fi contactați. Vă mulțumim pentru interesul manifestat!

Abilități cheie
Adaptabilitate Managementul proiectelor Analiza datelor Comunicare

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Despre companie

Compania HR-Consulting a fost fondată în anul 1995 în temeiul unei simple idei - să susţină companiile în recrutarea personalului profesionist.

Ne străduim să selectăm cei mai potriviți specialiști pentru business-ul clienților noștri, astfel încât aceștia să se încadreze ușor în cultura companiei și să se integreze rapid în activitatea desfășurată, pentru a aduce cele mai bune rezultate.

Mergem în întâmpinarea fiecărui client și candidat, astfel încât să putem stabili o relație durabilă între toți jucătorii pieței de muncă și să clădim punți trainice între cele două maluri ale acesteia.

Prima care a lansat astfel de servicii în Republica Moldova, HR-Consulting nu s-a limitat doar la Recrutarea de personal, dar a implementat și astfel de servicii precum Leasing-ul de personal, Administrarea dosarelor de personal și Efectuarea studiilor de salarizare, completând în întregime portofoliul de servicii în domeniul resurselor umane.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte