Publicat Ieri

Montator aparate de aer condiționat

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Atribuțiile de serviciu:

  • Monteaza aparate de aer conditionat;
  • Deserveste aparatele de aer conditionat.

Cerinţele funcţiei faţă de candidat:

  • Studii: medii de specialitate.
  • Experienţă profesională: experiență, analizam si persoane fara experienta.

Compania ofera:

  • Lucru intr-un colectiv tinar, dinamic si profesionist;
  • Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
  • Posibilitatea de a avansa pe plan profesional.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: smart.climat@mail.ru
Nr. de contact: [vezi telefon]069330011

Trimite CV

Despre companie

Компания «Smart Climat» оказывает услуги по проектированию, поставке и монтажу систем кондиционирования, а также осуществляет продажи различного климатического оборудования: осушители, увлажнители, очистители воздуха.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Mihail Kogalniceanu 89