Опубликовано вчера

Montator aparate de aer condiționat

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Atribuțiile de serviciu:

  • Monteaza aparate de aer conditionat;
  • Deserveste aparatele de aer conditionat.

Cerinţele funcţiei faţă de candidat:

  • Studii: medii de specialitate.
  • Experienţă profesională: experiență, analizam si persoane fara experienta.

Compania ofera:

  • Lucru intr-un colectiv tinar, dinamic si profesionist;
  • Pachet social, salariu stabil, achitat la timp;
  • Posibilitatea de a avansa pe plan profesional.

Persoanele interesate sunt invitate sa expedieze CV-ul pe adresa de e-mail: smart.climat@mail.ru
Nr. de contact: [показать номер]069330011

Отправить резюме

О компании

Компания «Smart Climat» оказывает услуги по проектированию, поставке и монтажу систем кондиционирования, а также осуществляет продажи различного климатического оборудования: осушители, увлажнители, очистители воздуха.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Mihail Kogalniceanu 89
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?