Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experiență anterioară în montajul de porti, garduri și balustrade sau într-un domeniu relevant.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Cunoștințe solide privind utilizarea instrumentelor și echipamentelor de montaj.
  • Capacitatea de a citi și interpreta desene tehnice.
  • Atitudine atentă la detalii și orientată către calitate.
  • Permis de conducere valid și capacitatea de a se deplasa la locațiile de montaj.

Responsabilități:

  • Asamblarea și instalarea portilor, gardurilor și balustradelor conform specificațiilor, desenelor tehnice și normelor de siguranță.
  • Evaluarea și pregătirea site-ului de montaj, inclusiv măsurarea și marcare, pentru a asigura o instalare corectă și sigură.
  • Descărcarea și manipularea cu atenție a materialelor și a componentelor pentru a minimiza riscul de deteriorare.
  • Folosirea instrumentelor și echipamentelor de montaj, precum mașini de sudură, scule electrice și alte echipamente specializate.
  • Verificarea calității montajului prin examinare vizuală și măsurare pentru a asigura că produsul final îndeplinește standardele de calitate.
  • Interacțiunea cu clienții pentru a asigura că nevoile și așteptările acestora sunt înțelese și îndeplinite în timpul procesului de montare
Oferim:
  • Salariu motivant!
  • Angajare oficială!
  • Pachet social complet!

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: resurseumane@dlr.md  sau să sune la numărul de telefon [vezi telefon]078770412.

Despre companie

Compania DLR Construct este prezentă din anul 2013 pe piața Republicii Moldova. Suntem pasionați de domeniu confecționării lucrărilor metalice și ne bucurăm pentru fiecare client pe care-l facem fericit cu ajutorul lucrărilor metalice pe care le executăm. În tot acest răstimp am obținut o  vastă experiență și colaborare atât cu  persoane fizice cât și juridice, de aceea suntem gata pentru orice provocare!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, or. Stăuceni, str. Mateevici 67 A