Publicat Ieri

Director Vânzări și Servicii Clienți, Chișinău

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Clientul nostru - Organizație Internațională de Creditare Nebancară, cu o echipă dinamică, profesională și ambițioasă își extinde rețeaua de sucursale, astfel se anunţă poziţia vacantă pentru postul de - Director vânzări și servicii clienți.

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a crește performanța vânzărilor și realizarea strategiilor pentru a îmbunătăți cifra de afaceri;
    Identificarea și exploatarea oportunităților de produse noi pentru a diversifica și extinde portofoliul de client;
  • Analizarea eficacității campaniilor de vânzări și ajustarea continuă a strategiilor pentru maximizarea rezultatelor și atingerea obiectivelor stabilite;
  • Conducerea echipei de vânzări, inclusiv formarea și dezvoltarea personalului pentru a realiza cu succes obiectivele departamentului;
  • Monitorizarea tendințelor din piața de microcreditare și propunerea soluțiilor pentru a ajuta la creșterea afacerii;
  • Coordonarea, motivarea și implimentarea diverselor strategii a întregii echipi din sucursale (de peste 70 de persoane).

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul managementului sau economic;
  • Experiență de cel puțin 3 ani într-o poziție similară, preferabil în sectorul vânzărilor;
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și leadership;
  • Cunoștințe avansate de limba română, rusă și engleză;
  • Competențe puternice organizatorice în analizarea și luarea deciziilor.

Compania oferă:

  • Mediu de lucru modern și stabil într-o echipă tanără și dinamică;
  • Oportunități excelente de dezvoltare profesională, training-uri la nivel internațional;
  • Compensarea și acoperirea cheltuielilor de transport;
  • Salariu competitiv și bonusuri;
  • Nivelul salarial suntem dispuși sa-l discutăm cu fiecare individual.

Vă sugerăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, indicând denumirea poziției vacante. O zi frumoasă în continuare.

Pentru mai multe detalii, vă rog să ne contactați la numărul de telefon : +[vezi telefon]373 782 08 500

Abilități cheie
Gândire critică Reziliență Time Management Soluționarea problemelor Leadership
Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Traininguri

Despre companie

DOPOMOGA GROUP este fondatorul industriei Resurselor Umane din Republica Moldova și Ucraina.
Din 1994, DOCPOMOGA GROUP a conectat companii respectate cu specialiști de valoare.

DOPOMOGA GROUP  în Republica Moldova funcționeaza din 2006 și are trei genuri principale de afaceri:

- General Recruiting;

- IT Recruiting;

- HR Consulting: HR administrare, Salarizare, Revezuire salarii, Outstaffing.

 Mai mult de 15 de ani de experiență in Republica Moldova, Compania a căpătat o vastă experienţă de prestare a serviciilor pentru companii din urmatoarele segmente: fabricare şi vânzare, FMCG, retail, bănci și servicii financiare, industria minieră şi metalurgie, asistenţă medicală şi farmaceutică, telecomunicaţii, inginerie mecanică, știință, sectorul petrolier, chimie și petrochimie, agricultură, asigurări, construcţii şi materiale de construcţii, comerţ şi logistică de transport, energetică.

"Cunoastem, că în prezent, HR Managerii funcționează sub presiune și schimbări pe piața muncii.
Scopul nostru este de a vă completa afacerea cu experiența și cunoștințele în recrutare, pentru a oferi la timp specialiști necesari."

Cu respect, DOPOMOGA GROUP

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte