Publicat Recent

Muncitor la birou fără experiență (12500 MDL)

Informații de bază

Salariu:
de la 12 500 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm o persoană fără experiență, energică pentru o echipă ce promovează educația în marketingul online.

Ce așteptăm de la tine:
  • Abilitatea de a organiza discuția bazată pe nevoile clientului
  • Dorința de a învăța lucruri noi mereu
  • B2C sales Manager
  • Cunoaşterea fluentă a limbii română.
  • Cunoaşterea PC nivel de utilizator;
  • Experienţa de lucru în domeniul relații cu client va constitui un avantaj;
  • Disciplinare, autoorganizare, abilitate de lucru în echipă.
Responsabilități:
  • Soluționarea problemelor parvenite din partea clienților;
  • Prelucrarea clienților care sunt interesați în serviciile noastre;
  • Consultarea clienților existenți/noi referitor la produsele companiei;
  • Identificarea și contactarea clienților;
  • Consultanta privind serviciile companiei;
  • Aducerea clienților până la finalizarea vanzarii;
  • Interesarea clienților și prelucrarea obiectelor lor.
Ce oferim:
  • Baza de clientela fierbinte;
  • Salariul fix 700$/800$ + sistem de bonusare;
  • Program de lucru standard (Luni - Vineri   10:00-19:00);
  • Instruirea de către companie, făcută de cei mai buni traineri;
  • Colectiv tanar si ambițios;
  • Posibilitatea de a lucra în biroul nou;
  • Posibilități de creștere profesională.
  • Pauză dulce cu ceai și biscuiți;
Dacă ești interesat de oferta, expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa electronică: manager.hr.md@gmail.com">manager.hr.md@gmail.com, iar noi te vom contacta.
Trimite CV

Despre companie

ProGroup Consulting cu un personal de 200 angajati. Servim clienți din toată lumea! Cele mai interesante și perspective servicii de marketing B2B.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte