Publicat azi

Specialist(ă) procesare acte

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Documente.md, este în căutarea colegului care va dori să facă parte din echipa noastră de profesioniști!!!

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare (juridice ar fi un avantaj);
  • Experiență de muncă într-o activitate legată de procesarea actelor;
  • Persoană responsabilă, atentă, cumpătată;
  • Dorință permanentă de dezvoltare și perfecționare continuă;

Noi, compania îți oferim:

  • Oficiu modern, amplasat în centrul capitalei (str. Izmail 98/4);
  • Experiență de muncă într-o companie cu tradiții și valori;
  • Instruire permanentă și traininguri de perfecționare;
  • Posibilități de avansare profesională și personală;
  • Climat deschis în comunicare;
  • Salariu atractiv care este mereu în creștere;

Responsabilitățile postului:

  • Completarea cererilor;
  • Verificarea corectitudinii întocmirii dosarelor în proces;
  • Examinarea actelor;
  • Comunicarea și transmiterea informației necesare clienților;
Trimite CV

Despre companie

Documente.md este o companie stabilă și sigură, care funcționează din 2007. Datorită muncii asidue și profesionalismului demonstrat pe tot parcursul anilor, am reușit să câștigăm o reputație impecabilă pe piața Republicii Moldova. Brandul DOCUMENTE.MD este recunoscut în Republica Moldova si țările din spațiul postsovietic ca etalon al serviciilor prestate.
Documente.md
este o companie cu un colectiv de profesioniști energici și ambițioși. În prezent, ne numărăm printre principalii lideri pe două direcții, cum ar fi: obținerea cetățeniei române și actelor românești, obținerea cetățeniei moldovenești și actelor. Orice întrebare legată de perfectarea actelor românești și moldovenești o puteți adresa specialiștilor noștri care vor asigura un feedback rapid și util.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Moldova, or. Chișinău, str. Ismail, 98/4, MD-2001