Publicat  31 Ianuarie 2023
Ofertă de muncă fierbinte

Specialist procesare acte

Documente.md Chișinău Full Time Negociabil

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Studii:
Superioare
Experiență:
de la 1 an
Companie verificată de echipa delucru.md
Job verificat de echipa delucru.md

Compania Documente.md, este în căutarea colegului care va dori să facă parte din echipa noastră de profesioniști!!!

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare (juridice ar fi un avantaj);
  • Experiență de muncă într-o activitate legată de procesarea actelor;
  • Persoană responsabilă, atentă, cumpătată;
  • Dorință permanentă de dezvoltare și perfecționare continuă;

Noi, compania îți oferim:

  • Oficiu modern, amplasat în centrul capitalei (str. Izmail 98/4);
  • Experiență de muncă într-o companie cu tradiții și valori;
  • Instruire permanentă și traininguri de perfecționare;
  • Posibilități de avansare profesională și personală;
  • Climat deschis în comunicare;
  • Salariu atractiv care este mereu în creștere;

Responsabilitățile postului:

  • Completarea cererilor;
  • Verificarea corectitudinii întocmirii dosarelor în proces;
  • Examinarea actelor;
  • Comunicarea și transmiterea informației necesare clienților;

Telefon: +373 79667181
E-mail:  hr@documente.md

Beneficii

Healthy fruit-bar

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Documente.md este o companie stabilă și sigură, care funcționează din 2007. Datorită muncii asidue și profesionalismului demonstrat pe tot parcursul anilor, am reușit să câștigăm o reputație impecabilă pe piața Republicii Moldova.

Poziții vacante active

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa sediului central
Moldova, or. Chișinău, str. Ismail, 98/4, MD-2001
Număr de contact:
+37379667181
stratanana4@gmail.com