Publicat Ieri

Recepționeră (limba italiană)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Constituie un avantaj
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități principale:

  • Întâmpinarea pacienților și ghidarea acestora;
  • Preluarea apelurilor telefonice, furnizarea informațiilor solicitate;
  • Încasarea plății pentru servicii;
  • Completarea rapoartelor în baza activității;

 Abilități și aptitudini necesare:

  • cunoașterea limbii italiene (nivel avansat) este obligatorie!
  • abilități de comunicare empatică scrisă și verbală;
  • atenție la detalii și responsabilitate;
  • abilități dezvoltate de organizare și planificare;
  • utilizator încrezut al MS Office

 Beneficii oferite:

  • posibilități de promovare in cadrul companiei;
  • amplsarea clinicii în centru orașului;
  • instruire calitativă de inițiere și perfecționare continuă;
  • un colectiv profesionist și prietenos;
  • posibilități de dezvoltare și avansare;
  • tratament stomatologic la prețuri speciale din moment ce ne ești coleg de mai mult de 6 luni.

Program de muncă full-time.

Abilități cheie
Adaptabilitate Limbi străine Lucru în echipa Empatie Reziliență Comunicare Învățare continuă

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Ceai / cafea / snacksuri

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Uniformă

Ajutor căsătorie, naștere copil

Over Time plătit

Despre companie

Grupul de companii Smile Dent Team are Misiunea de a trata și a ajuta cât mai mulți oameni să obțină o dantură sănătoasă și frumoasă. Avem grija de sănătatea orală a pacienților noștri mai mult de 12 ani în Moldova, unde avem 3 clinici și un laborator dentar, dotat cu cele mai moderne echipamente.

Începând cu august 2020 am început dezvoltarea pe piața din România. In prezent avem clinici  și laboratoare dentare la Iasi, București și Brașov.

Clinica noastră oferă tot spectrul de servicii stomatologice: terapie, chirurgie, implantologie, protetică, estetică. Specializarea noastră sunt reabilitările complexe a cavității bucale. Tratăm zilnic peste 50 de pacienți și suntem apreciați de către pacienții noștri pentru calitate, profesionalism și utilizarea celor mai inovative metode și tehnologii.

Avem o echipă mare, inclusiv in vânzări, marketing, suport pacienți, call centru, audit&control, contabil ș.a. si ne extindem în continuare! O mare parte a pacienților noștri sunt italieni, respectiv cunoașterea limbii italiene constituie un mare avantaj. Invităm colegi ambițioși, responsabili și pro activi în echipa noastră!

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Izmail, 88