Publicat Recent

Content Creator | Video Creator

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Fără Experiență, Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Crează conținut video cu camera și primește bani, ce mai trebuie pentru o viață împlinită? Probabil diversitate, proiecte creative și dezvoltare personală - la Red Square merg la pachet. Dacă stai bine la capitolul alcătuire scenarii, interacțiune cu oamenii, filmare și montare video, atunci avem nevoie de tine.

Cerințe:

  • Cunoștințe de bază și experiență în lucrul cu programele de editare video (Adobe Premiere Pro/After Effects/Final Cut, CapCut)
  • Gustul estetic și prinderea unghiurilor bune
  • Capacitatea de a anticipa și adapta trendurile
  • Predispus spre risc și inițiative proprii
  • Abilitatea de a-ți adapta stilul în dependență de proiect
  • Nu te niorlăi și accepți critica
  • Abilitatea de a-ți planifica timpul și procesul organizatoric
  • Superputerea de a crea conținut video cu camera sau telefonul
  • Dispunerea de tehnica proprie (camera de filmat, microfon)

Responsabilități:

  • Pregătirea scenariului pentru filmări
  • Crearea conținutului ”out of the box”, creativ și nebun de bun
  • Organizarea și desfășurarea filmărilor
  • Editarea materialului video pentru Reel, TikTok și Youtube

Garantăm

  • că nu vei avea timp de stat
  • program flexibil
  • salariul ți-l formezi singur/ă
  • oficiu în centrul capitalei
  • achitarea traininguri/cursuri care-ți dorește inima

Te provocăm - aplică. e-mail: hello@rsq.marketing

Trimite CV

Despre companie

Agenție Creativă care prestează tot ciclul de servicii necesare unei afaceri pentru a se promova offline și online. (De la creare brand, packaging, administrare rețele de socializare, până la lucru cu influencerii, strategie de marketing etc.)

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. 31 August 59