Publicat Ieri

Content manager superior, salariu 10000-18000 lei !

Informații de bază

Salariu:
18 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

RESPONSABILITATI:

  •  Gestionarea proiectelor;
  •  Time management;
  •  Organizarea proceselor;
  •  Coordonare
  •  Scrierea corecta, fara greseli gramaticale a textelor si descrierea produselor pe site;
  •  Adaugarea produselor noi pe site;
  •  Cautarea informatiilor despre produse pe internet;
  •  Descrierea detaliata a produselor: Caracteristici tehnice, descriere text, adaugarea fotografiilor.

CERINTE:

  •  Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa;
  •  Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
  •  Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.
  •  Posibil si fara experienta de munca.

OFERIM:

  •  Conditii de munca intr-un colectiv tinar;
  •  Posibilitati reale de avansare;
  •  Angajare oficiala;
  • Pachet social complet.
Trimite CV

Despre companie

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova