Publicat Ieri

Content Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Alătură-te echipei noastre ca Content Manager!

Suntem încântați să anunțăm că avem oportunitatea de a te alătura echipei noastre ca Content Manager! Ești pregătit să construiești o carieră într-un mediu dinamic și să aduci idei inovatoare pentru a oferi clienților noștri cea mai bună experiență de cumpărare? Vino alături de noi și să creăm împreună o experiență online extraordinară!

Oferim:

  • Angajare oficială, cu contract de muncă.
  • Salariu atractiv de la 10000 lei, motivat de performanță și implicare.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală în domeniul marketingului și SEO, prin colaborarea cu experți în domeniu.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos, care încurajează inovația și creativitatea.
  • Colaborare cu o echipă experimentată și dedicată, gata să ofere sprijin și îndrumare.

Responsabilități:

  • Adăugarea produselor pe platforma magazinului nostru online, asigurându-ne că fiecare detaliu este corect și relevant.
  • Redactarea descrierilor concise și captivante pentru fiecare produs, evidențiind caracteristicile și avantajele acestuia.
  • Utilizarea abilităților tale în Photoshop pentru a edita imaginile produselor și a le face reprezentative și profesionale.
  • Organizarea produselor în categorii și subcategorii pentru a ușura navigarea și găsirea acestora pe site.
  • Monitorizarea constantă a stocurilor și actualizarea disponibilității produselor pentru a oferi clienților informații precise.

Cerințe de calificare:

  • Abilități de comunicare și scriere excelente, cu atenție la detalii.
  • Cunoașterea limbii române și ruse, capacitatea de a redacta texte gramatical corecte.
  • Cunoștințe de bază în optimizarea pentru motoarele de căutare (SEO) sau dorința de a învăța despre aceasta.
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului pentru a respecta termenele de livrare a conținutului.
  • Experiență în utilizarea Adobe Photoshop pentru editarea imaginilor și crearea de materiale grafice relevante.

Dacă îndeplinești cerințele și ești dornic să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la dezvoltarea unui magazin online de succes, te încurajăm să aplici pentru poziția de Content Manager. Vei avea oportunitatea de a crea conținut captivant și de a asigura o experiență de cumpărare extraordinară pentru clienții noștri.

Aplică acum și alătură-te echipei noastre entuziaste pentru a construi împreună o experiență online excepțională!

Trimite CV

Despre companie

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova