Publicat Ieri

Content Manager

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Medii
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Scrierea corectă, fară greșeli gramaticale în rusă și română;
  • Adăugarea produselor pe site;
  • Descrierea detaliată a produselor: caracteristici tehnice, descriere text, adăugarea fotografiilor.

Cerințe:

  • Utilizare la nivel de baza MS Office (Excel, Word), Internet;
  • Cunoașterea Adobe Photoshop va fi avantaj pentru viitor;
  • Punctualitate, perseverență, atenție la detalii.
  • Posibil si fară experiență de muncă.
  • Cunoașterea CMS va fi un avantaj

Oferim:

  • Lucru într-un colectiv tânăr;
  • Salariu cu perspectivă de creștere, totul depinde de canditat plus avem o mulțime de funcții ce le puteți ocupa în viitor
  • Posibilitati reale de avansare: de la content la CopyWriter sau SMM/SEO;
  • Angajare oficială!
Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Despre companie

Magazinul online bigshop.md a aparut pe piata cu scopul de a facilita utilizatorilor un mediu de cumparaturi online usor si accesibil oferind preturi mici si produse de calitate. Prin experienta dobandita incercam sa imbunatatim serviciile noastre si sa oferim mai multe produse si mai multe oferte speciale. Lucram mereu la calitatea serviciilor prestate si asupra fiecarui lucrator in parte.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Calea Mosilor 38, of. 14, Chisinau, Moldova