Publicat Recent

Agenți vânzări în toate zonele Republicii Moldova

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Anenii Noi, Bălți, Basarabeasca, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania „E-PRIME” specializată în proiectarea și instalarea centralelor fotovoltaice este în căutare de:

Agenți vînzări în toate zonele Republicii Moldova

Responsabilități:

  • difuzarea masivă a informației despre companie și serviciile oferite de aceasta;
  • repartizarea materialelor informative;
  • atragerea clienților potențiali;
  • oferirea de recomandări cunoștințelor și altor persoane care dețin în proprietate case individuale;
  • negocierea și încheierea contractelor.

Cerințe:

  • experiența anterioară în vînzări;
  • fluență în limbile română și rusă (sau cel puțin în una din ele);
  • exprimare clară și corectă;
  • competențe bune de comunicare;
  • abilități de negociere și convingere;
  • dorința de a lucra și orientare către dezvoltare.

Oferim:

  • un loc de muncă în cadrul unei companii în plină ascensiune;
  • programe de formare profesională gratuite;
  • salariul mărimea căruia va depinde de performanțele obținute;
  • posibilitatea de a cîștiga mai mult într-un timp scurt;
  • șansa de a deveni partener în afacerea pe care o dezvoltă compania în cazul obținerii unor rezultate notabile.

Program de muncă: flexibil.

Sediul din Chișinău: str. Mihai Eminescu, 41/1.
Sediul din Bălți: str. Mihai Viteazul, 18.

Dacă v-ați regăsit în descrierea de mai sus și doriți să faceți parte din echipă expediați CV-ul cu specificarea postului „Agent vînzări /zona/” la adresa electronică: hr@eprime.md sau puteti sa ne contactati la numarul de telefon [vezi telefon]069332852 Илья

Trimite CV

Despre companie

E-PRIME.MD  este compania lider pe piața din Republica Moldova care oferă servicii și componente pentru sisteme și kit-uri fotovoltaice la cheie, cu și fără stocare de energie.

Cine sunt clienții noștri? Serviciile E-PRIME sunt ideale pentru cei care doresc să facă economie de energie, atât persoanele fizice pentru locuințe private, cît și persoane juridice care doresc să implementeze un sistem / kit fotovoltaic solar pentru a căpăta independență energetică.

Oferim încredere și expertiză profesională, indiferent de situație.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Mihai Eminescu 41/1