Publicat Ieri

Consultant Clienţi Persoane Fizice

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Fără experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi generale de serviciu:

  • Creditare responsabilă fizică;
  • Implicarea directă în atingerea scopurilor propuse în Planul de Afaceri;
  • Promovarea serviciilor bancare în cadrul întâlnirilor cu persoane fizice salariați al organizațiilor și întreprinderilor;
  • Promovarea serviciilor destinate persoanelor fizice către fondatorii și administratorii Persoanelor Juridice;
  • Cunoașterea excelentă a caracteristicilor tuturor serviciilor bancare oferite;
  • Promovarea serviciilor oferite de Bancă;
  • Menţinerea unei comunicări permanente, bazate pe relaţii de parteneriat, cu clienţii Băncii;
  • Monitorizarea respectării de către clienţi a prevederilor contractuale.

Cerinţe de calificare:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniu nu este obligatorie;
  • Abilităţi excelente de comunicare şi negociere;
  • Abilităţi de lucru în echipă;
  • Persoană deschisă, pozitivă şi tolerantă;
  • Abordare proactivă la locul de muncă;
  • Simţ dezvoltat al responsabilităţii, atenţiei şi punctualităţii;
  • Abilităţi de soluţionare a situaţiilor de conflict;
  • Cunoaşterea limbilor română, rusă. Engleza o să fie un avantaj.

Daca sunteti cointeresati de aceasta pozitie vacanta, rugam sa aplicati CV-ul dvs si scrisoarea de motivatie pe urmatoarea adresa de e-mail: mda.resurse.umane@procredit-group.com.
Rugam sa mentionati pozitia vacanta pentru care ati aplicat CV-ul.

Prelucrarea datelor de către Bancă se realizează în conformitate cu prevederile Legislației nr.133 din [vezi telefon]08.07.2011, privind Protecția datelor cu caracter personal.

Trimite CV

Beneficii

Mobil

Ceai / cafea / snacksuri

Team - building

Cursuri de limbi străine

Traininguri

Despre companie

ProCredit Bank este o bancă comercială orientată spre dezvoltare. Noi oferim deservire la cel mai înalt nivel întreprinderilor mici și mijlocii, precum și persoanelor fizice, care doresc să economisească și preferă să își desfășoare activitățile bancare prin intermediul canalelor electronice. În activitatea noastră ne ghidăm de o serie de principii de bază: punem valoare pe transparență în comunicarea cu clienții noștri, nu promovăm creditarea de consum, încercăm să minimizăm impactul nostru asupra mediului înconjurător și oferim servicii bazate atât pe înțelegerea situației fiecărui client, cât și pe analiză financiară solidă.

În activitatea noastră cu clienții business, ne concentrăm pe colaborarea cu întreprinderile mici și mijlocii, deoarece suntem convinși că aceste întreprinderi creează locuri de muncă și au o contribuție vitală in dezvoltarea economică a țărilor în care activează. Oferind posibilități de economisire simple și accesibile și servicii bancare online și investind resurse semnificative în educația financiară, ne propunem să promovăm cultura economisirilor și responsabilității financiare.

Acționarii noștri așteaptă un randament stabil al investițiilor pe termen lung, fără ca să fie focusați pe maximizarea profitului pe termen scurt. Investim semnificativ în instruirea și dezvoltarea personalului nostru pentru a crea o atmosferă de lucru deschisă și eficientă și pentru a oferi clienților noștri servicii prietenoase și competente.

Beneficiile companiei:

  • Professional growth
  • Trainings, courses
  • Team buildings
  • Mobile phone
  • Notebook
  • Tea, coffee, water
  • The possibility to work from home

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, bd. Ştefan сel Mare şi Sfânt, 65, of. 901