Publicat Recent

Operator la linia de îmbuteliere vin

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Orhei

Descrierea poziției vacante

Sarcini și responsabilități:

  • Să cunoască principiul de funcţionare a tuturor utilajelor tehnologice şi să deţină deprinderi de operare cu acestea la procesul de producere în conformitate cu instrucţiunilor operative puse la dispoziţie de întreprindere.
  • Să asigure respectarea în procesul de producere a cerinţelor standardelor naţionale, instrucţiunilor tehnologice.
  • o Alte responsabilități (activități) delegate de către Şeful de Secție pe parcursul desfășurării activităților

Calificări necesare:

  • Studii în domeniile relevante sau medii speciale cu experienţă de lucru de cel puţin 1 an;
  • Cunoaşterea echipamentului din secţie şi regulile de exploatare tehnică a acestuia;
  • Cunoaşterea bazelor organizării producerii şi a muncii;
  • Persoană responsabilă, activă, punctuală, comunicabilă, cu spirit de echipă;

Compania oferă:

  • Salariul competitiv și bonus în funcție de performanță;
  • Pachet social complet;

Persoanele interesate și care corespund cerințelor menționate, sunt rugate să expedieze CV-ul pe e-mail sau să apeleze la numerele de telefon indicate mai jos: Mob: [vezi telefon]069396060
E-mail: cadre@vartely.md, specificând poziția pentru care aplicați.

Despre companie

Château Vartely is a winery that combines the latest innovations with its passion for producing high-quality wines. Our tourist complex welcomes guests to enjoy wine tastings with food pairings and why not, stay overnight.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Orhei, str. Eliberării, 170/B
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?