Publicat Recent

Director Marketing, Digital Marketng (20 000 MDL + KPI)

Informații de bază

Salariu:
20 000 MDL
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Digital Marketng (20 000 MDL + KPI)

Vom fi bucuroși să vă ajutăm să atingeți aceste obiective și să vă recompensăm realizările cu un salariu ridicat și cu îndeplinirea obiectivelor personale!

La Amatto producem mobilă și bucătării stilate și confortabile la comandă în Moldova si Europa de mai bine de 9 ani!
Creștem rapid și activ. De aceea suntem în căutarea unui Director de Marketing. În acest rol vei supraveghea eforturile de promovare și publicitate ale companiei, pentru a stimula vânzările și a spori gradul de conștientizare a brandului atât pe piața locală, cât și pe cea europeană!
Responsabilități:

  • Gestionarea departamentul de marketing: designer, SMM, web
  • Proiectarea și implementarea strategiilor de marketing
  • Dezvoltarea campaniilor de publicitate
  • Generarea de lead-uri
  • Creativ
  • Producerea de conținut
  • Efectuarea cercetărilor generale de piață și strategiile de marketing
Condiții de muncă:
  • Salariu: partea fixă de 20000 MDL + KPI (plan de lead-uri, trafic)
  • Sistem de motivare transparent, inteligibil și eficient
  • Ceai, cafea, dulciuri la birou
  • Prânzuri din contul companiei (după perioada de probă)
  • Instruire profesională asigurată de companie
  • Lucru pe rezultat
Competențe și abilități:
  • 3+ ani de experiență de lucru în marketing
  • Experiență solidă în gestionarea proiectelor de marketing și publicitate cap-coadă
  • Experiență în crearea de campanii de publicitate
  • Cunoștințe temeinice de analiză web (ex: Google Analytics, WebTrends etc.) și Google Adwords
  • Gândire analitică și creativă
Dacă cele menționate mai sus sunt despre tine, aplică acum!
Pentru a afla mai multe despre noi, accesează www.amatto.md
Trimite CV

Despre companie

Viziunea noastră este să creăm și să menținem o organizație de profesioniști cu înaltă calificare în proiectarea și fabricarea mobilierului, care să servească nevoile clienților noștri cu onestitate și conștiință. În echipa Amatto, toți angajații au cel puțin 5 ani de experiență în muncă și sunt instruiți anual.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Republic of Moldova, Chisinau, 15/2 Trandafirilor Str.