Publicat Recent

Operator Creditare

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Studenți, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Candidatul Ideal:

  • Spirit de inițiativă și capacitate de a se încadra în deadline-uri;
  • Capacitate de organizare și structurare a informației;
  • Abilitați lucru în echipă și de comunicare (limba română și rusă).

Descrierea jobului:

  • Să administrezi portofoliul de clienți;
  • Să urmărești și să respecți etapele de procesare a aplicațiilor de credit;
  • Să intocmesti corect documentația de profil;
  • Să colaborezi cu alte departamente din cadrul companiei;
  • Să prezinți consumatorului produsele companiei.

Descrierea companiei

Virtula este un jucator pe piața financiară nebancară, care dezvoltă primul produs de tip Buy now, Pay later din țară, oferit magazinelor partenere. Toate aplicațiile trec printr-un sistem propriu de analiză, care emite decizii de finanțare în regim instant. Misiunea Virtula este să mărească puterea de cumpărare a consumatorilor pe de o parte, iar pe de altă parte să crească vânzările magazinelor partenere.

Noi îți oferim:

  • Loc de muncă într-o companie dinamică cu sediul în centrul Chișinăului;
  • Pachet social;
  • Salariu motivant.

Vino în echipa noastră și ajută-ne să revoluționăm piața cumpărăturilor în rate. Aici găsești produsul nostru www.virtula.md
Transmite-ne aici CV-ul tău hr@virtula.md cu subiectul ”Operator Creditare”.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Număr de contact:
Pagina web:
Rețele sociale:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?