Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
În ture
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT  invită în echipa sa Administrator de restaurant, responsabil de gestionarea eficientă a restaurantului și a personalului angajat.

 Atribuțiile funcționale de bază:

  • Planifică, organizează și supraveghează activitatea restaurantului;
  • Organizează rațional munca personalului din restaurant și zonele de joc;
  • Asigură evidența documentară a proceselor;
  • Verifică disponibilitatea resurselor necesare și efectuează cereri către managerul de aprovizionare;
  • Monitorizează respectarea regulilor de igienă și cerințele sanitare;
  • Controlează calitatea deservirii clienților;
  • Contribuie la profitabilitatea restaurantului și optimizarea costurilor;
  • Promovează imaginea pozitivă a restaurantului ;
  • Efectuează audituri lunare;
  • Organizează inventarierea materialelor.

 Pentru realizarea cu succes a atribuțiilor este necesar:

  • Să ai cunoștințe de bază despre management în domeniul HoReCa și business administrare;
  • Să poți realiza tranzacții cu numerar;
  • Să poți duce evidența și auditul materialelor;
  • Să înțelegi și să aplici principiile și metodele de gestionare a stocurilor;
  • Să cunoști și să aplici tehnicilor de vânzare;
  • Să poți planifica și monitoriza munca personalului din subordine;
  • Să poți implementa standarde de aranjare a mesei și deservire a oaspeților;
  • Să cunoști și să aplici reguli de protocol și etichetă.

Pentru noi este important:

  • Studii superioare (de preferință în domeniul alimentației publice);
  • Experiență într-o poziție managerială într-un restaurant;
  • Cel puțin 2 ani experiență în muncă;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Vorbirea fluentă în limba română și rusă;
  • Capacitatea de a stabili priorități și obiective.

Oferim

  • Se achită 1100 lei tura + % din vânzări;
  • Grafic 2/2;
  • Muncă stabilă într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
  • Instruire profesională;
  • Prânzuri și cine delicioase din contul companiei;
  • Condiții de lucru confortabile;
  • Dezvoltarea dinamică a companiei;

Dacă descrierea funcției se potrivește cu competențele tale, trimite acum CV-ul la adresa de e-mail: hr@andersen.md

telefon de contact: [vezi telefon]079 794 777

Site-ul nostru www.andersen.md

Despre companie

“Andersen family restaurant & activity park” este un proiect unic, care combină un restaurant gourmet și un club cu locuri de joacă pentru copii de toate vârstele.

Complexul nostru include un spațiu de joacă cu trei nivele, locații pentru activități creative și un restaurant confortabil cu o terasă fermecătoare.

Suntem mai mult decât un simplu restaurant, mai mult decât un club pentru copii, mai mult decât un simplu punct pe hartă. Suntem o familie, de la conceptul de management de proiect până la atitudinea față de fiecare invitat în parte, indiferent de vârstă.

La noi puteți bea o cafea cu un desert delicios în timp ce copiii sunt ocupați cu profesori de artă, puteți lua cina într-o atmosferă intimă și liniștită, alături de familie, sau celebra un eveniment. Mereu vom fi bucuroși să vă ajutăm la organizarea sărbătorii perfecte de la A la Z!

Am văzut odată că în lumea modernă, copiii și adulții par să trăiască în niște „lumi separate”, unde fiecare este preocupat de lucruri diferite. Și atunci am decis să rezolvăm problema! “Andersen family restaurant & activity park” este un loc în care se simt bine atât adulții, cât și copiii!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău