Опубликовано вчера

Paznic

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui paznic pentru parcarea noastră

Responsabilități:
Supravegherea și asigurarea securității în parcarea noastră.

Cerințe:

  • Experiență în domeniul securității (reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie)
  • Responsabilitate și atentie la detalii

Oferim:

  • Program de lucru L-V - de la 08.00 - 17.00, S - 08.00- 14.00
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Prînz asigurat din partea companiei

Adresa: or. Chișinău, str. Uzinelor 11/W
Telefon: [показать номер]069077715

Преимущества

Талоны на питание

Тимбилдинги

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

О компании

Compania NovaPorta s-a lansat în 2007 pe piața Republicii Moldova și de 14 ani suntem mai deschiși cu fiecare ușă. NovaPorta este cel mai mare importator direct și dealer exclusiv al celor mai renumite companii producatoare de usi exterioare și interioare din Ucraina și Rusia.
La moment suntem lideri pe piața locala având 13 showroom-uri în Republica Moldova. Ne dezvoltăm rapid pe piata locala și avem drept scopextinderea pe întreg teritoriul Republicii Moldova.
Toate ușile NovaPorta corespund ultimelor tendințe începând cu segmentul econom până la premium .
Suntem deschiși spre parteneriate de lungă durată deoarece ușile pe care le comercializăm mereu corespund ultimelor tendițe iar calitatea înaltă este demonstrată în timp.Toți specialiștii NovaPorta, 120 la număr sunt valoarea de bază a companiei! Fiecare membru din familia noastră este dornic, motivat de a urca noi trepte în carieră. Pentru că atmosfera de aici trezește entuziasm și motivație de a te dezvolta în continuu.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Str. Uzinelor 11 W
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?