POSTURI VACANTE

Muncim pentru a oferi oamenilor un zâmbet frumos și sănătos!

Agent de pază

 Responsabilități:

  • Asigurarea securității și protecția proprietății, personalului și a vizitatorilor;
  • Monitorizarea și patrularea zonei alocate pentru a detecta activități suspecte sau potențiale amenințări;
  • Raportarea incidentelor și a situațiilor de urgență către conducere;
  • Implementarea și menținerea procedurilor de securitate în conformitate cu regulamentele interne și legile în vigoare;
  • Cooperarea cu echipa de securitate și alte departamente pentru a asigura un mediu sigur și ordonat.

Cerințe obligatorii

  • Lipsa antecedentelor penale (prezentarea cazierului judiciar);
  • Experiență anterioară în domeniul securității;
  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Capacitatea de a rămâne calm și de a acționa eficient în situații de urgență;
  • Cunoștințe de bază despre procedurile de prim ajutor și de intervenție în caz de urgență.

Program de muncă:

  • În ture.

Locul de muncă:

  • Or. Chișinău, str. Ismail.
 Facilități:
  • Salariu stabil, achitat la timp;
  • Tratament stomatologic la prețuri reduse;
  • Ajutoare materiale cu diverse ocazii.

Employment type
Full time
Department
Pază și securitate
Location
Chișinău