Опубликовано сегодня

Agent pază în incinte (Controlor)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Среднее
Oпыт:
Является преимуществом
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem bucuroşi să primim în echipa noastră o persoană:

  •  Cu experienţă în domeniul securităţii
  •  Apt fizic (cu o constituţie ce asigură protecţia sau aplicarea forţei fizice)
  •  Responsabil, ferm, şi foarte atent la detalii
  •  Fără antecedente penale, apt fizic şi psihic;

Responsabilităţe agentului de pază sunt:

  • Realizarea tuturor măsurilor de securitate şi pază a obiectivului
  • Paza obiectivului împotriva accesului neautorizat, împotriva furturilor, a distrugerilor, a incendiilor, precum şi a altor acţiuni producătoare de pagube materiale.
  • Asigurarea protecţiei personalului din cadrul magazinului.
  • Verificarea mărfii eliberate din magazin.
  • Verificarea respectării de către clienţi a normelor epidimiologice în legătură cu situaţia pandemică.

De ce să te alături companiei VOLTA?

  • Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern
  • Vei primi un salariu motivant şi întreg pachetul social
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiune de muncă
  • Beneficiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Persoanele interesate le rugăm să expedieze CV-urile direct aici pe delucru.md sau la adresa electronică: hr@volta.md  (Vă rugăm să menţionaţi pentru ce post vacant optaţi :) )

Pentru mai multe detalii, nu ezitaţi să ne contactaţi la : [показать номер]079996399

Ключевые навыки
Abilitatea de a învăța rapid Abilități de ascultare Abilitatea de a soluționa eficient problemele

О компании

VOLTA – Placerea de a reveni!

Mai bine de 32 ani de experienţă ne-au determinat să devenim lideri pe piața Republicii Moldova, în domeniul produselor electrotehnice.

Importator și distribuitor oficial a peste 50 brănduri cu renume: BOSCH, MAKITA, SCHNEIDER ELECTRIC, HIMEL, PHILIPS, FUMAGALLI, SCAME, HOROZ ELECTRIC,  YATO, TRIO LIGHTING, HAGEL, FIRMAN, REMEZA, etc., cu un sortiment peste 40 000 produse.

Clienții VOLTA primesc produse de calitate la prețuri competitive, consultanță calificată și servicii logistice operative.

Pentru comoditatea clienților săi , VOLTA pune la dispoziție o rețea de magazine, în toate sectoarele or. Chișinău și distribuie produsele sale în toate localitățile Republicii Moldova.

Echipa VOLTA  formată în jur de 300 angajaţi, energici, pragmatici, focusați să raspundă cerințelor clienților și partenerilor săi. A face parte din echipa noastră, este mai mult decât un job, este un stil de viață care implică multă dezvoltare personală și profesională.

Mii de clienți mulțumiți revin de fiecare dată la noi.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Calea Iesilor 10
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?