Недавно опубликовано

Operator relatii clienti

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un Operator Relații Clienți dedicat, pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal ar fi un profesionist cu 2-5 ani de experiență în domeniul serviciilor pentru clienți, cu abilități solide de comunicare și capabil să gestioneze situații potențial stresante.

Cerințele față de candidat:

  • Studii gimnaziale, liceale, profesional tehnice sau superioare;
  • 2-5 ani de experiență în domeniul serviciului clienți;
  • Abilități excelente de comunicare și gestionare a situațiilor dificile;
  • Abilitate de a lucra într-o echipă și de a rezolva problemele de manieră eficientă;
  • Cunoștințe intermediare de operare pe calculator, în special cu aplicații de email și Microsoft Office;
  • Cunoștințe de limba română și engleză, la nivel conversațional.

Responsabilitățile candidatului:

  • Ca Operator Relații Clienți, vei fi responsabil pentru gestionarea și rezolvarea cererilor clienților, menținând un nivel ridicat de satisfacție a clienților și asigurându-te că normele și politicile companiei sunt respectate.

Oferta Companiei:

  • Un contract Individual de muncă full-time;
  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.

Suntem nerăbdători să ne întâlnim cu tine! Pentru a depune o candidatură, trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

ProspectMed este un lider în domeniul sănătății și al medicinei, angajat în furnizarea celor mai înalte standarde de îngrijire medicală și servicii de sănătate personalizate. Ne străduim să fim o forță de încredere și inovație în comunitatea noastră, oferind soluții de sănătate comprehensive și accesibile pentru toți pacienții noștri.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?