Publicat Recent

Operator relatii clienti

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Gimnazial / Liceal, Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Studenți, Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un Operator Relații Clienți dedicat, pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău. Candidatul ideal ar fi un profesionist cu 2-5 ani de experiență în domeniul serviciilor pentru clienți, cu abilități solide de comunicare și capabil să gestioneze situații potențial stresante.

Cerințele față de candidat:

  • Studii gimnaziale, liceale, profesional tehnice sau superioare;
  • 2-5 ani de experiență în domeniul serviciului clienți;
  • Abilități excelente de comunicare și gestionare a situațiilor dificile;
  • Abilitate de a lucra într-o echipă și de a rezolva problemele de manieră eficientă;
  • Cunoștințe intermediare de operare pe calculator, în special cu aplicații de email și Microsoft Office;
  • Cunoștințe de limba română și engleză, la nivel conversațional.

Responsabilitățile candidatului:

  • Ca Operator Relații Clienți, vei fi responsabil pentru gestionarea și rezolvarea cererilor clienților, menținând un nivel ridicat de satisfacție a clienților și asigurându-te că normele și politicile companiei sunt respectate.

Oferta Companiei:

  • Un contract Individual de muncă full-time;
  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.

Suntem nerăbdători să ne întâlnim cu tine! Pentru a depune o candidatură, trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Despre companie

ProspectMed este un lider în domeniul sănătății și al medicinei, angajat în furnizarea celor mai înalte standarde de îngrijire medicală și servicii de sănătate personalizate. Ne străduim să fim o forță de încredere și inovație în comunitatea noastră, oferind soluții de sănătate comprehensive și accesibile pentru toți pacienții noștri.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte