Опубликовано вчера

Casier / Operator

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:
  • Experiență în gestionarea caselor de marcat și a tranzacțiilor cu clienții.
  • Abilități de calcul și gestionare a numerarului.
  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă.
  • Experiență în preluarea comenzilor telefonic.

Condiții de muncă și beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut și prietenos într-un restaurant
    modern.
  • Program de lucru personalizat.
  • Oportunități de dezvoltare pe plan profesional.
  • Salariu competitiv (nu mai puțin de 50 lei pe ora pentru
    începători) + beneficii adiționale.
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipă talentată în
    permanență dezvoltare.

Nr. de contact: [показать номер]069981984

О компании

Un restaurant de tip familial, specializat in bucătăria italiană și pizza.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?