Опубликовано вчера

HR manager / manager resurse umane

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 4 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scoala de muzica este in cautarea unei persoane pentur functia de manager resurse umane cu program de lucru part time sau full time (suntem deschisi sa analizam ambele optiuni). Graficul de munca se stabileste individual.

Responsabilități:

  • Căutarea și desfășurarea interviurilor
  • Instruirea Personalului
  • Urmărirea integrării și orientării în companie a noilor angajați;
  • Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă;
  • Planificarea şi raportarea activităţii.
  •  Verificarea reușitelor ,succeselor persoanelor la instruire cît și resul din interiorul companiei;

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbilor română (limba rusă constituie un avantaj);
  • Minim 1 an de experiență  în domeniu;
  • Experiență în angajări
  • Capacitatea de a înțelege comportamentul uman, de a conduce și motiva oamenii, de a lua decizii;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

ATENTIE: Expediați CV-ul la adresa electronică: dreamguitarmd@gmail.com cu mențiunea ”HR Manager” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Гибкий рабочий график

Подарки на разные случаи жизни

Покрытие расходов на профессиональную сертификацию

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Școala de chitară “DreamGuitar”

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Str. Vasile Alecsandri 82a
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?