Publicat Ieri

HR manager / manager resurse umane

Informații de bază

Salariu:
de la 4 000 MDL
Program de lucru:
Full-time, Part-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scoala de muzica este in cautarea unei persoane pentur functia de manager resurse umane cu program de lucru part time sau full time (suntem deschisi sa analizam ambele optiuni). Graficul de munca se stabileste individual.

Responsabilități:

  • Căutarea și desfășurarea interviurilor
  • Instruirea Personalului
  • Urmărirea integrării și orientării în companie a noilor angajați;
  • Asigurarea bunei gestionări a relațiilor de muncă;
  • Planificarea şi raportarea activităţii.
  •  Verificarea reușitelor ,succeselor persoanelor la instruire cît și resul din interiorul companiei;

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbilor română (limba rusă constituie un avantaj);
  • Minim 1 an de experiență  în domeniu;
  • Experiență în angajări
  • Capacitatea de a înțelege comportamentul uman, de a conduce și motiva oamenii, de a lua decizii;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

ATENTIE: Expediați CV-ul la adresa electronică: dreamguitarmd@gmail.com cu mențiunea ”HR Manager” și indicarea numărului telefonului de contact.

Doar candidații care corespund cerințelor vor fi învitați la interviu.

Trimite CV

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Zonă de recreere

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Program flexibil

Daruri pentru diferite ocazii

Acoperire costuri certificări profesionale

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

Școala de chitară “DreamGuitar”

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Str. Vasile Alecsandri 82a