Недавно опубликовано

Arhitect-proiectant

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Daca esti o fire artistică  cu dorință de a face parte dintr-o echipă puternică pe piața proiectărilor- te asteptam să te alături pentru a conlucra.

Ce oferim:

  • Oficiu ultra-central
  • Angajare oficiala si pachet social complet
  • Colectiv prietenos și profesionist
  • Portofoliu divers de clienți și posibilitate de dezvoltare profesionala,

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniu arhitecturii
  • Cunostinte avansate EVIT, 3Ds MAX + Corona, AUTOCAD,Lumion si alte programe utile
  • Experinta profesionala (Obligatorie) în domeniu de cel putin 3 ani
  • Dorinta de dezvoltare profesionala si buna-colaborare in cadrul unei echipe de specialisti

Responsabilitati:

  • Elaborarea schitei de proiect și a documentatiei complete, pentru toate categoriile de   constructii sociale, culturale, publice
  • Vizualizări 3D si alte atributii specifice unui arhitect.

Aceasta functie presupune un job cu norma intreaga (40 ore/saptamana) si cu prezenta fizica in cadrul biroului de proiectari!

Daca oferta noastra de colaborare suna atractiv- asteptem CV-ul cu o poza personala la adresa agh.premium.grup@gmail.com și vom contacta persoanele compatibile conditiilor postului vacant.

Отправить резюме

О компании

Din anul 2010, compania "Agh Premium Grup" S.R.L. isi propune sa elaboreze cele mai neordinare si moderne solutii arhitectural-constructive, lucrand la proiecte de diverse proportii si categorii, de la locuinte individuale pana la centre social-culturale complexe.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str.Sfatul Tarii, 3
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?