Недавно опубликовано

Inginer-Proiectant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Noi oferim:
⦁ Angajare oficială;
⦁ Posibilitate de creștere profesională;
⦁ Oficiu modern, colectiv tânăr și o atmosferă plăcută de lucru;

Responsabilități principale:
⦁ Realizarea notelor de calcul și desenelor de execuție, planuri de detaliu;
⦁ Proiectare
⦁ Gestionarea şi dezvoltarea portofoliul a produselor;
⦁ Conducerea și coordonarea proceselor tehnologice  ale materialelor şi produselor

Cerințele companiei:
⦁ Studii superioare în domeniul ingineriei;
⦁ Cunoasterea proiectarii asistată de calculator în AutoCAD [показать номер]2016-2019, Solidworks [показать номер]2016-2019
⦁ Cunoașterea limbii române și ruse;
⦁ Experiența în domeniu  (avantaj);
⦁ Caracteristici și aptitudini: responsabilitate , fire dinamică și pozitivă.

Dacă îți place să proiectezi și ești dornic de a face parte din echipa noastră, expediază-ne CV-ul la adresa electronică: info@liftmontaj.md marcând în linia de subiect a scrisorii ”Inginer proiectant” sau așteptăm sunetul tău la nr. de telefon [показать номер]069534342 (Ştefan).

Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

Vezi site-ul companiei: www.liftmontaj.md

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?