Publicat Recent

Arhitect-proiectant

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Daca esti o fire artistică  cu dorință de a face parte dintr-o echipă puternică pe piața proiectărilor- te asteptam să te alături pentru a conlucra.

Ce oferim:

  • Oficiu ultra-central
  • Angajare oficiala si pachet social complet
  • Colectiv prietenos și profesionist
  • Portofoliu divers de clienți și posibilitate de dezvoltare profesionala,

Cerințe:

  • Studii superioare in domeniu arhitecturii
  • Cunostinte avansate EVIT, 3Ds MAX + Corona, AUTOCAD,Lumion si alte programe utile
  • Experinta profesionala (Obligatorie) în domeniu de cel putin 3 ani
  • Dorinta de dezvoltare profesionala si buna-colaborare in cadrul unei echipe de specialisti

Responsabilitati:

  • Elaborarea schitei de proiect și a documentatiei complete, pentru toate categoriile de   constructii sociale, culturale, publice
  • Vizualizări 3D si alte atributii specifice unui arhitect.

Aceasta functie presupune un job cu norma intreaga (40 ore/saptamana) si cu prezenta fizica in cadrul biroului de proiectari!

Daca oferta noastra de colaborare suna atractiv- asteptem CV-ul cu o poza personala la adresa agh.premium.grup@gmail.com și vom contacta persoanele compatibile conditiilor postului vacant.

Trimite CV

Despre companie

Din anul 2010, compania "Agh Premium Grup" S.R.L. isi propune sa elaboreze cele mai neordinare si moderne solutii arhitectural-constructive, lucrand la proiecte de diverse proportii si categorii, de la locuinte individuale pana la centre social-culturale complexe.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str.Sfatul Tarii, 3