Опубликовано вчера

Operator în vânzări

Основная информация

Зарплата:
от 11 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat
  • Abilități în comunicare
  • Responsabilitate
  • Cunoașterea calculatorului la nivel mediu
  • Prezența experienței este binevenită, dar nu este obligatorie

Responsabilități:

  • Consultarea clienților
  • Acordarea unei prezentări a serviciilor prestate
  • Dezvoltarea unei relații de afaceri cu clienții
  • Determinarea nevoilor clienților

Ce oferim noi?

  • Salariu de la 11000 pâna la 15000
  • Program de lucru L\V (10:00-20:00)
  • Sistem de bonusare
  • Oficiu în Chișinău
  • Fără dress-code

Expediați CV-ul cu specificarea funcției la adresa alisahrmd@mail.ru sau la numărul de telefon [показать номер]060523766

Отправить резюме

О компании

XFinance Company is a pro bono consulting firm. Our mission is to provide industry-leading, innovative and pragmatic solutions to address our clients’ most pressing issues by building solid networks between not-for-profits, professionals and students while inspiring, training and empowering future leaders all around the world.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?