Опубликовано вчера

Casier-operator valutar

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Буюканы, Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Casa Valutara Privata, cu sediul în Chișinău, zonile Buiucani și Râșcani, este în căutarea unui Casier-operator valutar. Rolul este ideal pentru acei candidați dornici să-și înceapă o carieră în domeniul valutar și nu necesită experiență anterioară. Candidatul va lucra într-un mediu dinamic, cu un program în ture.

Cerințele față de candidat

  • Școală medie / liceu sau facultate;
  • Abilități solide de calcul și manevrare cash;
  • Abilități excelente de comunicare și servicii pentru clienți;
  • Spirit de echipă;
  • Atitudine pozitivă și orientare către rezultate;
  • Flexibilitate pentru program în ture.

Responsabilitățile candidatului

  • Desfășoară operațiuni de schimb valutar în conformitate cu legislația în vigoare;
  • Păstrează evidența tranzacțiilor de schimb valutar efectuate;
  • Asigură un excelent serviciu pentru clienți;
  • Mentine casa de schimb valutar curată și organizată;
  • Participă la instruirile periodice pentru a rămâne la curent cu fluctuațiile cursului de schimb și reglementările în vigoare.

Ne dorim să aflăm mai multe despre tine! Dacă ești interesat(ă) de această poziție, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?