Недавно опубликовано

Manager vânzări

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități

  • Coordonarea activităților comerciale cu clienții;
  • Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți;
  • Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor și plasarea comenzilor.

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în vânzări;
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă;
  • Spirit de inițiativă și organizare, competențe de  comunicare și negociere.
  • Salariu motivant (fix + % din vânzări)
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Stabilitate și un mediu de muncă profesionist.

Persoanele interesate pot expedia un CV pe adresa: mocanum@ecocenter.md
Detalii la numărul de telefon: [показать номер]061 01 01 67

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Криуляны, S. Ratuș
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?