Publicat Recent

Manager vânzări

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități

  • Coordonarea activităților comerciale cu clienții;
  • Identificarea și lărgirea portofoliului de clienți;
  • Negocierea contractelor și a ofertelor comerciale;
  • Prezentarea produselor și plasarea comenzilor.

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în vânzări;
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă;
  • Spirit de inițiativă și organizare, competențe de  comunicare și negociere.
  • Salariu motivant (fix + % din vânzări)
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Stabilitate și un mediu de muncă profesionist.

Persoanele interesate pot expedia un CV pe adresa: mocanum@ecocenter.md
Detalii la numărul de telefon: [vezi telefon]061 01 01 67

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Criuleni, S. Ratuș