Publicat Recent

Manager assistant

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Profesional Tehnic, Superioare
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui Manager dedicat și proactiv care să se alăture echipei noastre. În acest rol, veți fi responsabil de gestionarea eficientă a biroului, coordonarea eforturilor administrative și asigurarea bunei funcționări a tuturor activităților zilnice.

Responsabilități Principale:

  • Coordonarea echipei administrative și supervizarea sarcinilor zilnice.
  • Asigurarea eficienței operaționale și implementarea unor procese optimizate.
  • Gestionarea comunicării interne și externe.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele relevante pentru a asigura alinierea la obiectivele organizaționale.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare și coordonare.
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar este obligatorie;
  • Responsabilitate, sociabilitate, abilităţi organizatorice;
  • Capacitatea de a lucra cu termeni limită şi respectarea acestora.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Cultura Organizațională:

Noi valorizăm inovația, colaborarea și dedicarea. Suntem o echipă orientată către rezultate, care promovează un mediu de lucru pozitiv și susținător.

Procesul de Aplicare:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa lilia@ecocenter.md
Candidații selectați vor fi contactați pentru interviu

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Criuleni, S. Ratuș