Опубликовано вчера

Bucătar la Fast Food (Ciocana, Riscanovka)

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Te invităm să faci parte din echipa noastră, bucurând oamenii zi de zi!

În legătură cu extinderea personalului în compania de rețea Coffee Varka, este deschis un post vacant:

Fast Food (fără experiență).

CE AȘTEPTĂM?
  • cinstit și muncitor;
  • punctualitate și atenție la detalii;
  • proactivitate și comunicare;
  • responsabil și dispus să învețe.
CE VEI FACE ?
  • pregătești mâncăruri calde și reci;
  • pregătești locul de muncă și inventarul;
  • monitorizezi starea tehnică a echipamentului;
  • menţii zona de lucru curată.
NOI OFERIM
  • Vă prezentăm un pachet social complet
  • Plată la timp, săptămânal, de la 500 lei pe zi
  • Program de lucru: 2/2 de la 8.30 la 22.00
Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?