Опубликовано вчера

Bucătar magazin specializat or. Chisinau

crown VIP Компания
Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm oameni pasionaţi de arta culinară!

Daca nu ai experienta, te instruim noi!

Responsabilităţile tale:

  • Realizarea preparatelor culinare conform rețetelor și standartelor stabilite;
  • Intocmirea necesarului de mărfuri şi produse specifice pentru bucătărie, în conformitate cu lista de preparate;
  • Controlul şi verificarea calităţii materiilor prime şi a produselor finite;

Сe aşteptăm:

  • Studii medii sau medii de specialitate;
  • Abilitatea de a lucra în echipă.
  • Responsabilitate, punctualitate, orientare către client;

 Noi oferim:

  • Salariu atractiv + bonusuri;
  • Ambianță de lucru placută într-o echipă prietenoasă;
  • Traininguri la locul muncă;
  • Posibilitatea creșterii profesionale.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici, la adresa: hr@rogob.md  sau contactează-ne la [показать номер]060 300 433 și noi avem grijă să te contactăm.

Te așteptăm în echipa Rogob!

О компании

F.P.C. “ROGOB” reprezintă un model de performanță în business, renumit prin standardele sale de calitate, oferind bunăstare și siguranță angajaților, cât și clienților săi.

Fondată-în 1997 și renovată în anul 2013, F.P.C. "Rogob" SRL este astăzi cea mai modernă fabrică de mezeluri din Republica Moldova, de model european care se conformează tuturor normelor sanitare și standardizare de calitate europeană.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ставчены , Goianul Nou, str. Gloriei, 1/1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?