Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Cerințe: Studii licențiate în asisteță socială
Condiții de muncă: foarte bune
Responsabilități: lucrul nemijlocit cu copii și la compiuter cu dosarele copiilor, acte.

❗️❗️VINO ÎN ECHIPA NOASTRĂ❗️❗️
Centrul de plasament și reabilitare pentru copii de vîrstă fragedă, este în căutarea de noi membri în echipa sa.
Fiindcă îți dorești să contribui și tu la  respectarea și protecția drepturilor copiilor, fiind remunerat cu salariul atractiv, condiții de muncă interesante  poți aplica la funcția vacantă de asistent social.
☎️ Pentru informații suplimentare privind condițiile, puteți contacta  la numerele de telefon: [показать номер]022 72-50-52 sau [показать номер]068433661, sau la adresa de e-mail: centru_plasament@mail.ru
Отправить резюме

О компании

Centrul de Plasament şi Reabilitare pentru Copii de Vârstă Fragedă îşi desfăşoară activitatea în conformitate cu legislaţia Republicii Moldova ce ţine de sănătatea şi protecţia copilului rămas fără îngrijirea părintească regulamente, ordine, dispoziții ale Ministerului Sănătății.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Cozmescu 51
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?