Опубликовано вчера

Asistent/a medical/a (Stomatologie)

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Anunț de Angajare: Asistentă Medicală Stomatologie.

Clinica Stomatologică, situată în Chișinău, este în căutarea unei asistente medicale specializate în stomatologie pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană dedicată, pasionată de domeniul stomatologiei și dornică să contribui la îmbunătățirea sănătății orale a pacienților, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Asistarea medicului stomatolog în timpul tratamentelor dentare.
  • Pregătirea materialelor necesare procedurilor stomatologice.
  • Sterilizarea și dezinfectarea instrumentarului medical.
  • Curățarea și întreținerea cabinetului după fiecare pacient.

Cerințe:

  • Absolvirea unei școli postliceale de asistență medicală cu specializare în stomatologie.
  • Experiență în domeniul stomatologiei (constituie un avantaj).
  • Abilități de comunicare și atenție la detalii.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, în funcție de experiență.
  • Program de lucru flexibil.
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și profesionistă.

Pentru a aplica, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email: MedicaDent.21@gmail.com sau sună la numărul de telefon: [показать номер]061286460.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim servicii stomatologice de calitate pacienților noștri!

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?